Home Wydarzenia Zapowiedzi Kurs tańców ludowych i miejskich

Main Menu

Szukaj


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Kurs tańców ludowych i miejskich

 

Akademia Kultury Dawnej zaprasza na zajęcia tańców ludowych z Mazowsza oraz tańców miejskich dla dorosłych i młodzieży. Zajmiemy się poznawaniem tańców, którzy nasi przodkowie w XIX i XX wieku się bawili. Z racji lokalizacji zajmiemy się zarówno tańcami ludowymi (m.in. mazury, oberki, mazurki, chodzony) , a także tańcami przyniesionymi z pobliskiej Warszawy ( m.in. walczyki, polki, sztajery i tango).

Zajęcia poprowadzi instruktor Tomasz Sadlakowski.

Istnieje możliwość zapewnienia opieki nad dziećmi, tak by rodzice mogli sobie potańczyć ;) Maluszki na sali tanecznej a przedszkolaki w siedzibie Fundacji Mamy Wołomin.


Zapraszamy w piątki (od marca do czerwca) w godz. 18.30-20.30 do Fabryczki Wołomin ul. Orwida 20 (Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości).

Pierwsze zajęcia już 3 marca!

- Weźcie wygodny strój, buty na miękkiej nieśliskiej podeszwie. Szpilki proszę zostawić w domu, bo będą tylko utrudniały taniec.
- Coś do picia np. woda też się przyda ;)
- Nie ma konieczności przychodzenia z partnerem.

Koszty: 

 

Za pojedyncze zajęcia: 30 zł/osobę lub 50 zł/parę lub za marzec (5 zajęć) 130 zł/osobę lub 220 zł/parę

Kolejne miesiące w zależności od ilości spotkań

Opieka nad dziećmi/animacje (podamy niebawem)

Zapisy i informacje:
Anna Ilczuk
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zajęcia prowadzi Tomasz Sadlakowski – wszechstronny tancerz, instruktor tańca, choreograf z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem. Przygodę z tańcem rozpoczął w Zespole Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego Warszawianka, w którym tańczył przez 13 lat, występując na wielu międzynarodowych festiwalach w Polsce i zagranicą, a także w inscenizacjach tanecznych, koncertach jubileuszowych i charytatywnych. W swoim dorobku ma również uczestnictwo w konkursach i turniejach tanecznych, w których zdobył wiele nagród, w tym tytuł mistrzowski w V Mistrzostwach Polski w Tańcach Narodowych w 2005 roku oraz tytuł Najlepszej Pary Roku w latach 2005, 2007 i 2008. Od 2011-2013 r sędzia główny i sędzia na Wojewódzkich Turniejach Tańców Narodowych - Małopolska i Łódzkie. Od 2013 członek Stowarzyszenia Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie. Posiada uprawnienia instruktora tańca sportowego.
Aktywnie uczestniczy w prowadzonych przez siebie zajęciach, lubi tańczyć i chętnie dzieli się z innymi swoją pasją ;)